מחלקת סקאוטינג, אנליסטים ותקשורת:

רפאל קבסה, יועץ תקשורת וסקאוטינג:

רפאל קבסה, יועץ תקשורת ואסטרטגיה לספורטאים, הבעלים של מכללת "ספורט פאנל" לאנליזה, סקאוטינג ותקשורת ומחבר הספר "פשוט להבין כדורגל".

צחי רוזנשטיין, סקאוט ואנליסט:

תואר ראשון חינוך גופני וינגייט

מאמן כדורגל , אימן בעבר מחלקות נוער , מכבי נתניה , הפועל רעננה , לב השרון.

בוגר קורסים אנליסט קבוצתי ואנליסט אישי מכללת ספורט פאנל.

ניסיון כסקאוט במכבי נתניה , מחלקת הנוער עמק חפר , ויאריאל עמק חפר בנות.

אנליסט אישי של שחקני נוער ובוגרים.

ליאור ציפורי, סקאוט ואנליסט כדורגל מוסמך:

בוגר מכללת ספורט פאנל, בעל ניסיון של שנה וחצי בתחום, כולל שנה בה הייתי חלק בצוות האנליסטים של קבוצת הפועל חדרה מליגת העל (בעונת 21/22).

בשנה האחרונה אני מלווה שחקנים צעירים, בתהליך ליווי המותאם לכל אחד באופן אישי. יחד אנו מנתחים את המהלכים באמצעות התוכנות החדישות ביותר בעולם כדורגל, בכדי לממש את הפוטנציאל ולגרום להם לבלוט ולשפר את הביצועים על המגרש, באימונים ובמשחקים, בכדי להיות צעד אחד לפני כולם.

כפיר מורד סקאוט
כפיר מורד הינו בוגר קורס סוכני שחקנים במכללת ספורט פאנל. כפיר ידוע כבעל ניסיון בתחום הסקאוט, ושימש בעבר בתפקיד זה במחלקת הנוער של הפועל תל אביב וכן שימש כאנליסט בהפועל עפולה. לכפיר יש ידע נרחב בתחום, המקנה לו אופציות זיהוי כישרונות על המגרש, והבאתם למימוש היכולות שלהם.

סלאם סעדי, סקאוט: 

סלאם הוא שחקן כדורגל איכותי ששיחק כדורגל מילדות ועד לבוגרים, במספר קבוצות בארץ. בהמשך, במהלך לימודים בחו"ל, הוא שיחק כדורגל בנבחרת האוניברסיטה בה הוא למד בארה"ב. משחר ארצה החל לאמן אישית ילדים מגילאי 8 ועד 13, והוא מכשיר את דור העתיד בתחום. לאור ניסיונו רב השנים על המגרש, סלאם יודע לנתח היטב את המשחקים ולמצוא את השחקנים המובילים, ולבנות אסטרטגיה על המגרש.

אופיר לזרח, אנליסט וסקאוט:

בוגר קורסים סקאוט ואנליזה במכללת ספורט פאנל.

בוגר קורס תקשורת ספורט במכללת ספורט פאנל.

ניסיון כאנליסט במחלקות הנוער.

דור מוסקוביץ, סקאוט, שחקן פעיל, ומאמן אישי:

דור משמש כשחקן פעיל, שיחק בתפקיד חלוץ בליגה לאומית וליגת העל, היה בעברו מלך השערים. מתוך מקצועיות לאורך שנים ארוכות כשחקן ומאמן אישי, הוא ניחן בכושר זיהוי של כשרונות על המגרש וכן הינו בעל ראיה מרחבית נדירה. דור משמש גם כמאמן אישי עם טכניקות ייחודיות לאימון ונחשב לשחקן מצטיין עם יכולת ניתוח מצויינת

סתיו גיאת, אנליסט וסקאוט:

לאחר כמה עונות בליגה הלאומית תחת הפועל ראשל"צ בבוגרים ומחלקת הנוער, מצטרף סתיו לסוכנות PLAY IT. סתיו הינו בוגר מכללת ספורט פאנל, באישור מנהלת הליגות לכדורגל. הוא בעל יכולת הבנת תהליכים על המגרש ברמה מקצועית, ומתמחה בשיטות מערכת וטקטיקות המשחק השונות. עם ניסיונו הרב הוא מביא לתחום את יכולות הניתוח שלו מול היריב, והתאמה אישית של השחקן לקבוצה.

עמית חן, סקאוט
שחקן עבר בקבוצות שונות ביניהן עכו. בעל תעודת מאמן UEFA C ומסיים בקרוב קורס אימון נוער ובוגרים עם מוגבלויות. בימים אלו לומד גם לתעודת UEFA B, כמו כן משמש כמאמן מנטלי. עידן בעל רצון ויכולת לפתח ולקדם שחקנים מגיל צעיר מכל הבחינות. הוא בעל תשוקה ענקית למקצוע ולזיהוי שחקנים בעל פוטנציאל גדול להצלחה על המגרש.

חגי כהן, סקאוט:

בוגר מכללת ״ספורט פאנל״. בעל ניסיון של שנתיים בתחום הסקאוטינג ,עבד במחלקות הנוער של מכבי חיפה והפועל באר שבע. בעל יכולת איתור שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל גבוה.
בין היתר, חגי מנהל מועדון פאדל בבאר שבע ונחשב למשקיע בספורטאים המקומיים. במסגרת שיפור היכולות המקצועיות של השחקנים, משתמש חגי במתן כלים שיעזרו להם להפוך לספורטאים ואנשים טובים יותר.

מרדכי פרץ, סקאוט:

אחד הנכסים הגדולים של מרדכי בן ה-27 כסקאוט, הוא הידע הרב שלו בכדורגל העולמי והישראלי כאחד. כיוון שבצעירותו היה שוער, יש לו הבנה עמוקה של המשחק והכישורים הספציפיים הנדרשים להצלחה בתחום. ניסיונו של מרדכי כשופט כדורגל לשעבר בליגות השונות, משפר עוד יותר את יכולתו להעריך שחקנים באופן אובייקטיבי ולהכיר בחוזקות ובחולשות שלהם. ההבנה שלו בסגנונות משחק ואסטרטגיות שונות מאפשרת לו לזהות שחקנים שיכולים להצטיין.

חסון חסון, סקאוט ואנליסט:

חסון חסון, הינו שחקן עבר בוגר מחלקות הנוער של הפועל ת"א ומכבי נתניה וכמו כן שיחק בליגה הליטאית ב 2008 . בשנת 2016 סיים קורס מאמנים במכללת אוהלו ובשנת 2023 סיים קורס אנליסט – סקאוט במכללת פאנל ספורט. חסון משמש כיום כמנהל האקדמיה לכדורגל של לאלא בעוספיא ואנליסט ראשי בקבוצת הכדורגל אחי נצרת. עם ניסיונו רב השנים, הוא מצליח לזהות בדיוק מופלא, כשרונות צעירים על המגרשים ומביא אותם להצלחות.

ראוי חלבי, סקאוט:

ראוי חלבי, הינו שחקן כדורגל לשעבר וכן משמש כמדריך כדורגל ומאמן כושר .
במהלך שנות עבודתו וניסיונו בתחום הכדורגל, פיתח אסטרטגיה להקניית יכולות אתלטיות לספורטאים. במסגרת עיסוקו הוא מעביר אימונים אישיים לפיתוח שחקנים צעירים, ובעל יכולות לזהות כשרונות על המגרש. ראוי הוא הבעלים של מועדון הכדורגל לה בוקה בדלית אל כרמל

אלדד דוד, חפץ סקאוט:

אלדד הוא בעל תואר ראשון בחינוך גופני, וכן תעודת מאמן כושר של בית הספר למקצועות הספורט ותעודת מאמן מטעם ההתאחדות לכדורגל בישראל. הוא בעל ניסיון רב שנים של למעלה מ 18 שנות ניסיון באימון ו5 שנות ניסיון בניהול בית ספר לכדורגל. ניסיונו הרב הפך אותו לסקאוט מומחה בעל אבחנה חדה של כשרונות על המגרש.

גל קובה, סקאוט:

גל קובה, בן 35 שיחק במחלקות הנוער של הקבוצות המובחרות בארץ כמכבי חיפה והפועל חיפה. לאורך שנותיו כמאמן, איתר כישרונות רבים והפנה אותם למחלקות נוער בכירות. קובה הוא סקאוטר מחונן ובעל תעודת מאמן. ראייתו המרחבית מאפשרת לו להשיג את הנתונים הטובים ביותר.

דימה יצחקוב, סקאוט:

שחקן כדורגל בעברו ובעל תעודת מאמן כדורגל מזה 3 שנים. משמש כמאמן אישי לשחקנים ובעל עין מקצועית טובה מאוד. דימה מכיר היטב את ההתנהלות במגרשים, ובעזרת ניסיונו בתחום, הוא מכיר היטב את טקטיקות הקבוצות השונות, ויודע לזהות היטב כשרונות ומהלכים.