הצוות המוביל של פליי איט סוכנות שחקני כדורגל בע"מ

אורן שטרלינג, בעלים:

אורן שטרלינג עסק במגוון תפקידי מפתח בכדורגל הישראלי מזה למעלה מ – 20 שנה. במסגרת עיסוקו שימש כמנהל מח' הנוער של הפועל חיפה בין השנים 2002-2011 כאשר בשנים הללו הקבוצות זכו באליפויות וגביעי מדינה והצמיחו שחקנים רבים לליגת העל.  משנת 2016 שימש כמנכ"ל הפועל חיפה, ובתקופה זו המועדון זכה בגביע המדינה, בתואר אלוף האלופים, ובנוסף שיחקה הקבוצה במוקדמות גביע אירופה. לאורן ניסיון רב בניהול משא ומתן עם קבוצות בארץ ובעולם, והינו מקושר עם בעלי קבוצות ישראליות ובינלאומיות. הוא ניחן בכושר זיהוי טבעי לכישרונות.

תומר לוינסקי, בעלים:

תומר לוינסקי הינו מומחה בתחומו לשיווק ופרסום באינטרנט, ומשמש כמרצה בכיר במכללות הדיגיטל המובילות בישראל. תומר בעל ניסיון רב של מעל לעשור בשיווק, ניהול ויזמות ומשמש כבעלים ומנכ"ל משותף בחברת לאוס מדיה ואינטראקטיב. כאיש עסקים ויזם, הוא משמש כמייסד, מנכ"ל ושותף פעיל בתאגידים נוספים. תומר מוביל את הפודקאסט ביזקאסט, העוסק בעולם העסקים והדיגיטל.

טל הופמן, בעלים:

טל הופמן הינו יזם העוסק במגוון רחב של פעילות עסקית, ובתוך כך יוזם ומבצע רכישת חברות, מיזוג חברות וכן עוסק בפיתוח פעילות עסקית מובילה. בין עיסוקיו השונים הוא משמש כמנכ"ל משותף בחברת הדיגיטל לאוס מדיה ואינטראקטיב, חברה אותה הוא ייסד והיא נחשבת כמובילה בתחומה. טל מומחה בתחומי הפיננסים, נדל"ן, סחר אלקטרוני, וכן נחשב כיזם מוביל בתחום השיווק והפרסום באינטרנט.

ראש מערך הסקאוטינג:

מחלקה משפטית:

ניסו קפילוטו, ראש מערך הסקאוטינג:

ניסו קפילוטו, כדורגלן עבר מוכשר ששיחק בעמדת הבלם, מצטרף לתפקיד ראש מערך הסקאוטרים. הוא יהיה אחראי על הבאת שחקנים זרים לארץ ויתרום מניסיונו הרב כשחקן לאיתור כישרונות צעירים ומבטיחים לסוכנות. ניסו התחיל את הקריירה שלו במחלקת הנוער של מכבי תל אביב בגיל 17 עלה לשחק לראשונה בקבוצה הבוגרת, עובדה המעידה על כישרונו יוצא הדופן. לאורך הקריירה עבר בין מספר קבוצות באירופה ובנבחרת ישראל, ואף זכה להישגים מרשימים כמו זכייה בגביע המדינה עם הפועל חיפה.

עו"ד טל פרלמן, יועץ משפטי:

עו"ד טל פרלמן הינו בעלים של משרד עורכי הדין פרלמן ושות'. טל פרלמן הינו בעל ניסיון עשיר בליווי משפטי לשחקנים, מועדונים וסוכני שחקנים, עם התמחות בלעדית בדיני הספורט עם ייחוד לעולם הכדורגל. הוא מתמחה בניהול מו"מ, חוזים וניהול בוררויות.